top of page

10

Let spolu

32

Let se známe

0

Snědených savců a ptáků

Jsme lidé, co vytváří svou vlastní cestu. Blíž člověku, svobodě a přírodě.

TAK TO JSME MY DVA

Věříme v potenciál, který je v každém z nás schovaný. Jsme šťastní, když jej člověk otevře a najde cestu ke svému poslání. Práce je víc, než jen vytváření hodnot. Je to spolupráce, která umí činit život lepším.

Ví se o nás až za velkou louží

Před lety jsme společně s Karlem Janečkem založili investiční fond a inkubátor UP21. Jedním z našich velkých úspěchů bylo získání pořadatelství evropského finále Startup World Cup.

Díky naší spolupráci s US MAC jsme byli aktivní v San Franciscu, kde jsme měli svou kancelář. Tato spolupráce nás naučila mnoho věcí a získali jsme mezinárodní zkušenost.

Jan je od roku 2019 v pracovní skupině Social Labs "Odpovědný výzkum a inovace" v rámci projektu Evropské Komise "New Horizon".

MÁME ŘADU ZKUŠENOSTÍ

Od 2018 jdeme vlastní cestou

Začali jsme znovu s novým posláním

Před třemi lety jsme prodali své podíly v UP21 a rozhodli jsme se jít svou vlastní cestou. Aktivně jsme se začali věnovat problematice klimatické změny a rozvoji metod zážitkového vzdělávání se zaměřením na změnu vzorců v chování a rozhodování. 

K tomu kroku nás motivoval náš život na venkově, kde zažíváme neporozumění klimatické situaci a stále kolem nás dochází k devastaci přírody.  Pracujeme na tom, aby se situace změnila.

Podnikání vnímáme jako přístup k životu. Formu práce, která umožňuje vytvářet nové přístupy, přinášet neotřelé metody. Nehledáme tak jednoduchý hlavní proud, kterým se necháme strhnout k vyšším ziskům. Naopak hledáme možnosti, jak prosazovat nové věci tam, kde je zajetý  konvenční přístup a hledáme jeho nové vyjádření, které povede k lepším výsledkům. A to jak po stránce ekonomické, tak po stránce přirozené lidské odpovědnosti. 

PODNIKÁME JINAK

​Život je víc, než jen úspěch a peníze

Podporujeme změny

Uchvátila nás Afrika, která se mění vlivem působení rozvinutých ekonomik ve svět, kde najdete obrovské množství paradoxů, na jejichž konci je silné znečištění přírody a její devastace z neznalosti či z touhy po větším zisku. Podporujeme environmentální vzdělávání ve škole v obci Mbozi, Tanzánie. Bohužel poslední dva roky jsme neměli příležitost k návštěvě díky C19.  

Máš nápad, jak spojit síly?

Máš nápad a chuť jak spojit síly. Napiš nám, sejdeme se a uvidíme.

bottom of page